1. letní rodinný sraz

datum: 5.7.2012

místo:  Radostice (u Brna)

účast:   Ambra od Perlové studánky - Abbey

            Abbey Viktorie Out of Control - Viky

            Abbey Arnessie Out of Control - Nessie

            Abbey Cherry Out of Control - Kardi

            Abbey Artuš Out of Control - Artík

            Abbey Monty Out of Control - Fíbo

fotky:    moje

              Soňa

            Pavel Karas

 

  https://img5.rajce.idnes.cz/d0503/6/6672/6672729_4f207e103122405007bc5563952a69df/images/P1140306.jpg?ver=2

 

Podařilo se nám zorganizovat menší rodinný sraz. Jupí!!! Sešli jsme se se Soňou a Honzou a jejich Abbey a Viky, s Martinou a její Nessi, s Terkou a Pavlem a jejich Artušem a s Janou a Andělou a jejich Kardi. Ségry se tedy sešly všechny, plus mamča a dva bráchové. Soňa vybrala parádní trasu v lesích, polích a kolem vody v Radosticích kousek od Brna. Fíbo byl nejprve zase zloun a vrčel na Artíka, ale dal si říct a nakonec byli v pohodě. A zjistili jsme, že i když Soňa pořád říká, že je hubeňour, tak je ze sourozenců největší! :)

Hodně jsem si povídala s paničkami od Kardi. Mluvily o výcviku u Kristýny Šedé a o jejích víkenďácích v Neslovicích a pobytovce na Zahradišti. S Terkou jsme projevily zájem a rozhodly jsme se, že společně půjdem do nějaké té víkendovky a uvidíme, jak se nám u Kristýny zalíbí.

Po cestě (kupodivu) nepřišel k úrazu žádný cyklista ani kůň, a že jich tam bylo. Všichni pejsci jsou krásní a šikovní a hezky si rozumněli. Pavel měl s sebou zase svou krásnou digitální zrcadlovku, takže ze srazu máme nádherné fotky. Přestože bylo velmi horké dopoledne, všichni jsme přežili, pesani si i zaplavali, osvěžili se a bylo to velmi příjemně strávené dopoledne.

Na konci výletu ještě Nessie ukázala Viky jak je super válet se v bahnité kaluži a Viky to hned šla vyzkoušet a uznala, že je to fakt sranda :D

Moc se těšíme se na další setkání!!!