2. podzimní rodinný sraz 2012

datum: 10.11.2012

místo: Bystrc (Brno)

účast:   Ambra do Perlové studánky - Abbey

            Abbey Viktorie Out of Control - Viky

            Abbey Cherry Out of Control - Kardi

            Abbey Artuš Out of Control - Artík

            Abbey James Out of Control - Atrei

            Abbey Monty Out of Control - Fíbo

fotky:    moje

            Soňa

            Pavel Karas

 

foto Pavel Karas

 

Po dlouhém domlouvání a jednom nepovedeném zrušeném srazu jsme se konečně opět sešli a v hojném počtu. Mohli jsme pokořit letní rekord, ale Ness si těsně před srazem rozřízla polštářek na pacce a proto nakonec nedorazila. Zato jsme se ale potkali s bráchou Atreiem, ze kterého vyrostl moc krásný pes.

Před srazem jsem měla obavy, jak na sebe budou Atrei a protivný Fíbo reagovat, ale byli zlatí, nejprve si sebe navzájem vůbec nevšímali, sem tam trochu zavrčeli, ale spíš se vyhýbali, než aby vyvolávali konflikty. A občas se i oblízli :)

Tentokrát jsme na sraz jeli za Artuškem do Bystrce, chtěla jsem trasu bez vody, Fíbo byl před dvěma týdny nachlazený a měl kašel, tak jsem to nechtěla znovu pokoušet. Bystrc je prostě nádherná, krásná příroda, na procházky ideální.

Těsně před setkání v Bystrci mi volala Jana (panička Kardi), že ona ani Soňa nedorazí, no málem jsem dostala infarkt než mi došlo, že si dělá srandu, zmije jedna jedovatá :D

Abbey a Viky přijeli opět s Honzou a Soňou a Viky navíc s obvázanou packou - má ulomený drápek. Ani na jedné fotce ji však s bílou packou neuvidíte, protože jí to vydrželo asi 5 minut :D Kardi tentokrát přijela jen s Jančou, Andělka zůstala doma. Artušek přišel s Terkou a fotografem Pavlem, který měl taky pochroumanou nožku, ale statečně s námi došel přes celý les až k rybníku. A Atrei přijel s Darinou až z Čeladné - 173km, o to víc jsme byli rádi, že ho vidíme :)

Na začátku trasy se k nám chtěla přidat ještě nádherná fenka československého vlčáka. Chvíli si s našimi čertíky hrála. Zalíbil se jí Artušek a hodně si ho podrobovala :D Pak už jsme se konečně osamostatnili a vydali se do lesa. Atrei s Fíbem střídavě naskakovali a sexuálně obtěžovali Kardi, takže jsme je museli hodně hlídat a kárat. Tímto děkuji všem, kteří Fíba sundávali z Kardi, když jsem zrovna nebyla v dosahu. V první bahnité kaluži si Fíbo musel udělat bahenní masku, stal se tak (prozatím) čuníkem a smraďochem výletu :)

foto Pavel Karas

 

Udělali jsme tedy malou občerstvovací pauzu, abych ho trochu mohla omýt vodou. Soňa nám nabídla výborný perník, Jana dovezla všem pesanům kuřecí pařátek a sušenky a já jsem rozdala mlsky Huhubabamboo - sušené jabko a kachní maso. Jana musela s kusem perníku před pesanama utéct na strom, aby si ho v klidu snědla :D

Pokračovali jsme dále a na louce v trávě nám Pája udělal krásné skupinové fotky, pak se od nás odpojil, protože ho začal nožka bolet hodně a my jsme pokračovali kolem Žebětínského rybníka na velikou louku, kde naše trasa skončila :D
Terka pro nás sice naplánovala krásnou asi 6km dlouho procházku, ale jelikož se strašně táhneme, pořád zastavujeme a fotíme a děláme blbosti, raději už jsme dál nešli. Na louce jsme pesanům házeli balonky a taky jsme nafotili postojovky a "týmové" fotky :) V mé soukromé soutěži jsem nejlepším týmem zvolila Janu a Kardi :D Já ty holky miluju, strašně se k sobě hodí a Janča je tak suprovně prdlá, že je pro ni jeden pes škoda...měla by mít tak dva až tři nejmíň :D

Málem bych zapomněla dodat, že Soňa vzala na postoje takovou moooc dobrou pastu pro psy (něco jako paštika) a hádejte komu jako jedinému nechutnala :D :D :D No jistěže Fíbovi. Myslím si, že je to první a poslední pes na světě, kterému nechutná ;)

Aby výlet nebyl až tak klidný, tak se dva milovníci Atrei a Fíbo střetli, když se oba ve stejnou chvíli snažili naskočit na Kardi. Došlo na hrozivé bububu a přepočítávání zubů, ale Terka úžasně zasáhla, strhla Fíba a bylo po boji. Fíbo dostal vynadané, ale jinak se klukům nic nestalo ;)

Na cestě zpátky se Abbey vyválela v něčem moc voňavém a tak se musela chtě nechtě koupat v Žebětínském rybníčku. Také jsme potkávali hodně pejsků, koní, běžců a cyklistů, takže jsme si všichni pěkně procvičili přivolání :)

Ještě v lese se Abbey opět vyválela v něčem ještě voňavějším a stala se tak definitivně čuníkem a smraďochem dne :D

Na rozloučenou jsme dostali od Darči (která hraje tenis) dvě krabice plné tenisových míčků. Jupíííí, ukázalo se, že nejen Atrei, ale také celý vrh A Out of Control bude mít doživotní přísun míčků. Mooooooooc děkujeme.

Sraz byl prostě super a už se těšíme na zimní, kde snad pokoříme rekord v účasti :D :D :D