4. rodinný sraz - Narozeninová párty

datum: 12.5.2013

místo: Moravany u Brna

účast: Ambra od Perlové studánky - Abbey

          Abbey Viktorie Out of Control - Viky

          Abbey Artuš Out of Control - Artuš

          Abbey Arnessie Out of Control - Nessie

          Abbey Cherry Out of Control - Kardi

          Abbey Monty Out of Control - Fíbo

fotky: Pavel Karas

 

 

Když se Soňa před čtyřmi měsíci jen tak mezi řečí zmínila, že bychom u nich mohli udělat oslavu druhých narozenin našich flatích miláčků ani ve snu by mě nenapadlo, že to opravdu vyjde. Už na zimně-jarním srazu jsme si stanovili datum a začali plánovat, leč do poslední chvíle bylo vše na vážkách, protože počasí prostě objednat neumím. Naštěstí se vše vyvedlo na jedničku, narozeninová párty proběhla a bylo to prostě super jako obvykle :)
Sešlo se naše "zdravé jádro" - Artušek s Terkou a Pavlem, Nessie s Martinou a její mamkou Lídou, Kardi s Janou a Andělou, Fíbo se mnou a Adamem a samozřejmě holky pořadatelky - Abbey, Viky a Soňa :) Moc se chtěl zúčastnit i Atrei, ale panička bohužel měla tenisový zápas. Na poslední chvíli se musel omluvit taky brácha Gary, na kterého jsme se moc těšili, bohužel Markétě onemocněla dcerka Kristýnka a nemohla přijet.

Po srazu v Moravanech jsme se vydali na krátkou procházku na pole zarostlé řepkou (kde se odehrálo nečekaně rychlé a bezproblémové focení s čepičkami, u kterého jsme se dost nasmáli) a na nedalekou loučku, kde proběhlo tradiční házení míčků - netradičně za velkého lijáku. Ještě za deště jsme se tedy odebrali zpět na zahradu, kde pršet přestalo. Na obídek jsme si udělali masíčko a pesanům dort (který se sice nepovedl přesně podle mých představ, ale pesanům to vůbec nevadilo).

 

Po spořádání dortu jsme si popřáli a rozdali dárečky. Začalo zase hodně pršet, takže jsme pesany nechali na dvoře (což Fíbo dlouho a hlasitě komentoval) a odebrali se do kuchyně u Střížů :) Tam jsme bouchli šampáňo, pokecali s Izidorem (domácí chameleon) a pomalu se odebrali k domovům.

Párty byla skvělá, miluju tu naši střelenou flatí i lidskou rodinku a moc se těším, že spolu oslavíme ještě spoustu narozenin!!!