28.7.2013 Krajská výstava psů, Brno - Žebětín

rozhodčí: Otakar Vondrouš

třída: otevřená (1 pes)

posudek: Pes správného rámce, silné kostry, pěkná hlava, výborná horní linie, korektní postoj, výborný pohyb, dobré osrstění.

známka: V1, VT

fotky: zde

 

Jak to probíhalo:

očima Fíba: Juuu jedem s Berry někam autem na výlet, paráda.....To je horko...ale ne, zase výstava...pfff brnkačka :D Hlavně aby mě nechtěli zase měřit tou divnou věcí jako minule. V kruhu je mi vedro, nechávám si prohlídnout zuby (no když to musí být), jůůů na postoj dostanu sýreček, super :) A šup do stínu....Ale proč tam jdeme ještě jednou s tím druhým pejskem? Tak jo, ještě jednou se teda proběhnu, ale pak už půjdem domů jo? :)

 

očima paničky: Proč musí být takové vedro? Koukám do katalogu, jestli je Fíbo jediný pes-flat a ouha, ve třídě vítězu je Alfredo z Anvesu (náš známý z výcviků od Kristýny Šedé), tak jdu za Sabčou, pogratulovat jí k složeným OVVRkám a taky ke krajskému vítězi, kterého dnes dostane :D Jdu omrknout rozhodčího - starší pán, vypadá, že nebude protivný. V kruhu na Fíba moc nesahá (což je jen dobře) a uděluje mu V1 VT, jupííí :) Pronesl ještě poznámku o tom, že mi ten sýr Fíbo cucá z ruky jako "tele krávě" a že by stál sám (jo v tom vedru asi jo) :) Za chvilku běžíme ještě jednou s Alfredem o krajského vítěze, překvapení se nekoná a KV získává Alfredo :) Však mu to přejem, co nám taky jiného zbývá :D

Berry získala V1, VTM a zúčastnila se i odpolední soutěže o nejlepší mladou fenu, kde bohužel na bednu nedosáhla, ale my i taky gratulujeme a stejně víme, že je nejhezčí :)